İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Darıca'nın tarihi sergileniyor

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde açılan "Dünden Bugüne Fotoğraflarla Darıca" isimli fotoğraf sergisinde Darıca’nın geçmişten günümüze fotoğrafları sergileniyor.

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde açılan "Dünden Bugüne Fotoğraflarla Darıca" isimli fotoğraf sergisinde Darıca'nın geçmişten günümüze fotoğrafları sergileniyor.


Avrasya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı İsmail Kahraman'ın katkılarıyla açılışı yapılan serginin açılış töreninde bir konuşma yapan İsmail Kahraman, sanata verdiği katkılardan dolayı Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'a teşekkür etti. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezimiz'de kültür sanat etkinliklerinin ara vermeden devam ettiğine vurgu yaparken, “Darıca'nın geçmişten günümüze değişik alanlarda çekilen çok özel fotoğraflarının yer aldığı bu sergideki eserler ilçemizin kültür sanat hayatına katkı sunacaktır. Tüm halkımızı bu önemli eserleri görmeye davet ediyorum” dedi.


Darıca Kaymakamı Ömer Karaman da bu önemli eserlerin vatandaşların beğenisine sunulacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sergide emeği geçenlere teşekkür etti. Kesilen kurdeleyle açılan sergide protokol üyeleri ve vatandaşlar sergiyi gezerek eserler hakkında bilgiler aldı. Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi sergi salonunda halkın beğenisine sunulan "Dünden Bugüne Fotoğraflarla Darıca" isimli fotoğraf sergisi 15 Aralık'a kadar ziyaret edilebilecek.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.