İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Deniz ulaşımında kış tarifesine geçildi

Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren yolcu vapur ve motorlarında 2 Ekim’den itibaren kış tarifesine geçiliyor.

Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren yolcu vapur ve motorlarında 2 Ekim'den itibaren kış tarifesine geçiliyor.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı tarafından İzmit Körfezi'nde 4 farklı hatta faaliyet gösteren yolcu vapuru ve yolcu motoru sefer saatlerinde kış şartlarına uygun düzenleme yapıldı. 2017-2018 kış tarifesi uygulamasına 02 Ekim 2017 Pazartesi günü geçilecek.


18 Eylül 2017 tarihinden itibaren uygulamaya giren yüzde 50 aktarma indirimine devam edilecek. İzmitlileri 1 Mart Vapur İskelesi ile buluşturan 12 numaralı ring hattı kullanan vatandaşlarımız hem iskeleye direkt ulaşımdan, hem de yüzde 50 aktarma indiriminden faydalanmaya devam edecek.


Yine uygulamayla İzmit Körfezi'ne iskelesi bulunan ilçelerdeki 190, 500, 550, 720 ve 730 numaralı hatları kullanarak deniz ulaşımından faydalanan vatandaşlarımız da yüzde 50 aktarma indiriminden yararlanacak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.