Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasında sona gelindi

2016 Ağustos ayında temeli atılan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası inşaatında sona gelindi.

Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasında sona gelindi

06 Ekim 2017 11:06


Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binası inşaatında sona gelindi. Yeni hizmet binası, toplam 3 bloktan oluşarak 11 bin 324 metrekarelik alanda ilçe halkına hizmet verecek. Kartepe’ye daha iyi hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için önemli projeler arasında yer alan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilecek Kartepe Kent Merkezi Projesi kapsamında belediye hizmet binası 2018 yılının ilk çeyreğinde hizmete geçmesi planlanıyor.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yakından takip ettiği yeni hizmet binasının incelemesine AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’da eşlik etti. Kartepe Belediyesi hizmet binasının tabanı 2 bin 205 metrekare, toplamda 11 bin 324 metre kare olacak. Toplamda 104 odanın yer aldığı binada bodrum 4 kat olarak hizmet verecek. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Kapalı otopark, yemekhane, meclis grup odaları, 150 kişilik meclis salonu, iki adet ibadethane de bulunacak.


Sık sık inşaat alanında incelemelerde bulunan ve en ince detaylar ile ilgilenen Başkan Üzülmez, “Kartepemiz sürekli değişen ve gelişen bir dönüşüm içerisinde. Bu değişime ayak uydurmak için hizmet binamızı da gelişen teknolojinin fonksiyonelliği ile dizayn ediyoruz. Amacımız hemşehrilerimize en hızlı, doğru ve verimli hizmet üretebilmektir. Yeni hizmet binası Kartepemize ayrı bir değer katacaktır. En kısa zamanda yeni hizmet binasına geçerek, artan bir tempo ile Kartepe’ye layık, özlem duyulan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
34
°
C
Az Bulutlu
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  34°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  32°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  32°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç