Kartepe’de öncelik çocukların

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçe genelinde ki okullara desteğine devam ediyor.

Kartepe’de öncelik çocukların

06 Ekim 2017 11:19


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, göreve gelmesi sonrasında ilçe genelinde çocuklara yönelik projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yoğun programı içerisinde bulduğu her fırsatta çocuklarla bir araya gelen Başkan Üzülmez, özellikle çocukların eğitim ve öğretimine ayrı bir önem veriyor. 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe genelinde eğitime desteğini gösteren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gelen taleplerin hepsini mevcut imkanlar dahilinde karşılıyor.


Karatepe Mahallesi’nde bulunan Karatepe İlkokulu’ndan çocukların kamelya isteğini geri çevirmeyen Başkan Üzülmez, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince okul bahçesine kamelya koydurdu. Başkan Üzülmez kamelya ile de yetinmeyerek ekiplere okulun eksiklerinin giderilmesi talimatını verdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri okulun bahçesinde düzenleme yaparken, oturma gruplarını da yeniledi. Ayrıca okul bahçesinde bulunan çeşmeyi de onaran ekipler, spor alanlarını düzenlediler.


Karatepe İlkokulu öğrencileri okullarına yapılan hizmete teşekkür ederek Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez için pankart açtılar. Çocukların yapılan hizmetlerden memnun oldukları gözlerinden okunuyordu. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerimize ders kitapları ücretsiz dağıtılıyor. Biz de belediye olarak eğitim alanında sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Eğitime ihtiyaç duyulan her alanda destek veriyoruz, katkı sağlıyoruz. Çocuklarımızın eğitimi için desteğimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
31
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
Reklamı Geç