Sepaş ‘Enerji “Verimliliği Kongresi’ kapsamında gala yemeği düzenledi

Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye genelinde 1,6 milyon müşteriye hizmet veren Sepaş Enerji, 13-14 Ekim tarihleri arasında Makine Mühendisleri Odası (TMMOB) tarafından düzenlenen IV.

Sepaş ‘Enerji “Verimliliği Kongresi’ kapsamında gala yemeği düzenledi

13 Ekim 2017 22:41

Enerji Verimliliği Kongresi’ne destek oluyor. Sepaş, Enerji Verimliliği Kongresi kapsamında düzenlediği gala yemeği ile 200’ e yakın misafiri ağırladı.


Sepaş Enerji, “Enerji ve Gelecek” temasıyla bu yıl 4.sü düzenlenen Enerji Verimliliği Kongresi’nin ana sponsorlarından biri oldu. “Türkiye’de Enerji Planlaması, Yönetimi ve Enerji Verimliliği” sürecinde gelinen durum alanında uzman kişiler ve akademisyenler tarafından analiz edilirken, bu kapsamda çözüm önerileri aranacak olan kongre, 13 - 14 Ekim tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komşuoğlu Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Kongrenin ilk gününün sonunda İzmit’te bulunan bir otelde Sepaş Enerji tarafından düzenlenen gala yemeğinde 200’e yakın misafir ağırlandı. Ayrıca düzenlenen yemeğe kongre katılımcılarının yanı sıra Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar da katılım gösterdi. Safar, yemekte yaptığı kısa konuşmasında gelen davetlilere teşekkür ederek enerji verimliliğinin önemine değindi. Ayrıca galada, kongrenin düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket verildi.


Gece geç saatlere kadar süren galada konuklar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
11
°
C
Çok Bulutlu
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  11°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  13°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  13°C
 • Salı
  Hafif Yağmurlu
  11°C
Reklamı Geç