Başkan Özgüven, mahalle sakinlerini kabul etti

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Türbe Mahallesi Muhtarı Mahmut Tekinir, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Kadir Göktepe ile velileri makamında kabul etti.

Başkan Özgüven, mahalle sakinlerini kabul etti

15 Kasım 2017 15:45


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret eden konuklar, mahallelerine ve okullarına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ziyarette ailesinin yanında gelen minik Eslem’e Başkan Özgüven yakın ilgi gösterdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgüven, “Mahallelerimizde yıllarca yapılmayan hizmetleri yapmak için büyük çaba sarf ettik. Özellikle eğitim yuvalarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak için çalışmalar yürüttük. Şu an geldiğimiz noktada Ereğlimizin her bir köşesine, eğitim yuvalarımıza hizmet ulaştırdık. Bu yaptığımız hizmetlerin hemşehrilerimiz tarafından takdir görmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın taleplerini, bizlerin belirlediği eksiklikleri tamamlamak adına canla başla çalışıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın desteğini de görüyoruz. Özellikle muhtarlarımızın mahallelerinde bulunan eksiklikleri bize bildirmeleri ve halkımızın gerek Belediyemize şahsen gerekse Alo Belediye (710 07 07), Whatsapp İletişim Hattımıza (0552 710 07 07) ilettikleri istek ve taleplerine mümkün olduğunca geri dönerek çözüm üretiyoruz. Bizler hizmet için buradayız ve vatandaşalarımızın destekleriyle de hizmet etmeye durmaksızın devam edeceğiz. Bu anlamda bize inanan, güvenen ve destek veren değerli hemşehrilerime yürekten teşekkür ederim” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KONYA HAVA DURUMU
23
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  23°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  19°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  19°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  19°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç