Eğitime katkı için plaket ödülü

Kütahya’nın Simav ilçesindeki 19 Mayıs Ortaokulu ve İlkokulunun dış cephesine ek mantolama, onarım ve boya yapıldı.Simav Devlet Hastanesi inşaatı…

Eğitime katkı için plaket ödülü

01 Aralık 2016 16:53

Kütahya’nın Simav ilçesindeki 19 Mayıs Ortaokulu ve İlkokulunun dış cephesine ek mantolama, onarım ve boya yapıldı.
Simav Devlet Hastanesi inşaatı yüklenici firması ESA limited şirketi tarafından yapılan tadilat, velilerin takdirini topladı. Okul Müdürlüğünce düzenlenen törende, ESA Limited Şirketi Sorumlu Müdürü Yaşar Ergen’e teşekkür belgesi, inşaat mühendisi Metin Karakuyu’ya plaket takdim edildi. Plaketi sunan Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, bu tür yardımların devamını arzu ettiklerini söyleyerek, yardımda bulunan şirkete ve yetkililerine teşekkür etti.
Okul Müdürü Recep Gökçen, 12 bin lira tutarındaki tadilat ve onarım için, okul idaresi, öğretmen ve idareciler adına şükranlarını ifade etti.
Onarım projesini hazırlayarak hayata geçiren, Simav’’da iki dönem Belediye Başkanlığını yapmış inşaat mühendisi Metin Karakuyu, yapılan hizmetle ilgili şirketi adına duyduğu gururu ifade etti. Karakuyu “Yaptığımız onarım ve tadilat sonucu bina korumasının yanında, öğrencilerin sağlıklı bir ortamda öğrenim görmeleri bizi fazlasıyla sevindirmiştir“ dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KÜTAHYA HAVA DURUMU
27
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  23°C
Reklamı Geç