Hisarcık Belediye Oteli hizmete girdi

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde bakım onarım çalışması tamamlanan mülkiyeti belediyeye ait otelin hizmete girdiği bildirildi.

Hisarcık Belediye Oteli hizmete girdi

06 Ekim 2017 15:05


İki ay önce başlatılan bakım, onarım, yalıtım ve mefruşat yenileme çalışmaları tamamlanan Cumhuriyet Meydanındaki Hisar Otelinin açılışı Belediye Başkanı Fatih Çalışkan tarafından gerçekleştirildi.


Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, açılış öncesinde yapılan duadan sonra yaptığı konuşmada, ilçenin daha fazla otelsiz kalmaması adına eski otel binasında belediye olarak iki aylık süren çalışmalar neticesinde ilçeye 3 yıldızlı otelleri aratmayacak modern bir otel kazandırdıklarını söyledi.


Çalışkan,”Mülkiyeti belediyemize ait eski otelde yapılan gerekli bakım, onarım, yalıtım ve mefruşat yenileme çalışmalarının ardından otelin işletimini belediyemize ait Hisarbel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine devrettik. Çalışmalara emeği geçen belediyemiz personeline ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


Hisarcık Belediyesine ait Hisarbel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından işletilecek olan iki katlı otel 13 oda ve 17 yatak kapasitesi ile müşterilerine hizmet verecek. Kamera güvenlik sistemi ile korunmalı otelin 1,2 ve 3’er kişilik her odada müşteri memnuniyeti ön plana alınarak sınırsız internet, 24 saat sıcak su, LCD televizyonu ve mini buzdolabı bulunuyor.(MA-EFE)
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KÜTAHYA HAVA DURUMU
27
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  30°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç