Hisarcık’ta ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.

Hisarcık’ta ortaokul ve liseler arası masa tenisi turnuvası

13 Ekim 2017 12:32


Çok Amaçlı Spor Salonda yapılan masa tenisi turnuvasına Hisarcık İmam Hatip Ortaokulu, Şehitler Ortaokulu, Kutluhallar, Dereköy, Hasanlar ve Karbasan Ortaokulu öğrencileri ile Çok Programlı Anadolu Lisesi, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinden öğrenciler katıldı.


Turnuva sonunda dereceye girenler belirlendi. Buna göre; Ortaokullar arası erkeklerde; Karbasan Ortaokulundan Cevdet Akalan birinci, Hasanlar Ortaokulundan Emirhan Karadana ikinci, Karbasan Ortaokulundan İsmail Bakır üçüncü oldu. Kızlarda ilk üç dereceyi Hasanlar Ortaokulu öğrencileri paylaştı Buna göre; Tuğba Demir birinci, Habibe Körük ikinci, Fatma Çınar üçüncü oldu.


Liseler arası erkeklerde; Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinden Hasan Erdoğan birinci, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesinden Ömer Türker ikinci, Çok Programlı Anadolu Lisesinden İdris Katıran üçüncü oldu.


Masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrencilere Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında ödül verileceği öğrenildi.(MA-EFE)
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KÜTAHYA HAVA DURUMU
12
°
C
Hafif Yağmurlu
 • Çarşamba
  Hafif Yağmurlu
  12°C
 • Perşembe
  Hafif Yağmurlu
  13°C
 • Cuma
  Hafis Sağnak Yağışlı
  13°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  13°C
Reklamı Geç