Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu tamamlandı

Kütahya’nın Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu’nun tamamlandığı bildirildi.

Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu tamamlandı

15 Kasım 2017 12:15


Pazarlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kursun Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu Makine Teknolojileri Öğretim Görevlisi Muhammed İlivan tarafından verildiği kaydedildi.


Düzenlenen Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği kursun 48 saat sürdüğünü ve 8 kursiyerin sınavda başarılı olduğunu belirten Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Abdullah Çalışkan, “Makine Teknolojileri Öğretim Görevlisi Muhammed İlivan tarafından uygulamalı olarak verilen kursta 19 kursiyerden 8’ i belge almaya hak kazandılar. Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu Pazarlar Meslek Yüksekokulunda teorik ve uygulamalı olarak verildi. Kurs süresince katı yakıtlı kazanı tekniğine ve standartlarına uygun yakma konusunda uygulamalı ve teorik bilgiler verildi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak, kurs veren öğretmenimize, kursiyerlerimize, Pazarlar Meslek Yüksekokulu personeline ve öğretim görevlilerine teşekkür ederim” dedi.(MB-EFE)
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KÜTAHYA HAVA DURUMU
15
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Salı
  Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  18°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  18°C
 • Cuma
  Sağnak Yağışlı
  13°C
Reklamı Geç