İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kaymakam Çelik: Bayrağımız ve vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmetlerimize devam edeceğiz

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 5 mahalle muhtarı ve 35 köy muhtarı, Kaymakam Musa Kazım Çelik başkanlığında Altıntaş ilçesi Saraycık köyünde yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde 5 mahalle muhtarı ve 35 köy muhtarı, Kaymakam Musa Kazım Çelik başkanlığında Altıntaş ilçesi Saraycık köyünde yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.


Toplantıya Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Emrah Ataselim, Emniyet Amiri Sıracettin Karakaya ve daire amirleri katıldı.


Toplantıda yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler veren Kaymakam Çelik, ''2017 KÖYDES programı kapsamında, programda olan yollarımızı, içme suyu depolarımızı ve içme suyu sondaj çalışmalarımızı tamamladık. Köylerimize olan yatırımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Gelen bütçe ve imkanlar ölçüsünde köylülerimizin yaşam kalitesini artırmak için elimizden gelenin en iyisini tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte yapmaya çalışıyoruz. Halka hizmet, Hakka hizmettir şiarıyla inşaallah ülkemiz, bayrağımız ve vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmetlerimize devam edeceğiz,''diye konuştu.


Toplantıya katılan tüm muhtarlar köylerde var olan sorunları ilçe Kaymakamı Musa Kazım Çelik ve ilgili daire amirleriyle istişare ettiler. (YD - EFE)

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.