Şaphane Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün çalışmaları değerlendirildi

Kütahya’nın Şaphane ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar, ilçe protokolü tarafından düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

Şaphane Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün çalışmaları değerlendirildi

15 Şubat 2018 11:51


Şaphane Milli Eğitim Müdürü Metin Koz başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Rasim Daşhan, Emniyet Amiri Mesut Yılmaz, Özel İdare Müdürü Mehmet Öztürk, okul müdürleri ve ilçedeki daire amirleri katıldı.


Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fuat Bayri tarafından yapılan bilgilendirme ile başlayan toplantıda, kurum amirleri ile ilçenin eğitim ihtiyaçları görüşüldü. Ana temanın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Okuma Yazma seferberliği olduğunu belirten Fuat Bayri, ’’2009-2014 yılları arasında sayın Emine Erdoğan hanımefendinin himayelerinde gerçekleştirilen, ’’Ana Kız Okuldayız’’ Kampanyası ile ilce genelinde 587 vatandaşın okur yazar hale getirdik’’ dedi.


Bayri, ’’ Bundan sonraki çalışmalarımızda 75 yaş üstü 382 vatandaş üzerinde yoğunlasacağız. Sağlığı elverişli olan her vatandaşa okuma yazma öğretmeyi hedefliyoruz’’ diye konuştu.


Toplantı İlce Milli Eğitim Müdürü Metin Koz’un konuşması ve kurum amirlerinin görüşlerini bildirmesi ile sona erdi. (YD-EFE)
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KÜTAHYA HAVA DURUMU
26
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  26°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  27°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç