İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kaymakam Zengince, vatandaşların sorunlarını dinledi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, devlet-vatandaş buluşması kapsamında Günpınar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi.


Günpınar Sosyal Tesislerinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Enver Hakan Zengince, amaçlarının mahallenin genel sıkıntıları ve genel ihtiyaçları istişare etmek olduğunu ifade ederek “Bizim gözümüzün görmediği, bilmediğimiz, mahalle sakinlerinin önemsediği sıkıntıları olabilir. Bunları konuşup istişare edip çözümlerini beraber bulup beraber yönetme mantığıyla buradayız bir sıkıntı ve sorun olmasa da tanışma adına faydalı toplantılar oluyor” dedi.


Günpınar'ın şelalesi ile güzel bir turistlik mahalle olduğunu ifade eden Zengince, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin Günpınar'ı ziyaret ettiğini söyledi.


Toplantıda söz alan Mahalle Muhtarı Mustafa Uyanık ise “Mahallemizde şuan toplantı yaptığımız eski okul binamız Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ediliyor ve çevre peyzaj çalışması yapılıyor. Mahallemiz güzel bir sosyal tesise kavuşuyor, bu güzel eseri mahallemize kazandıran başkan Ahmet Çakır'a mahallem adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Toplantıya Darende Belediye Başkan Yardımcısı Savaş Kazancıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Maden, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.