Kaymakam Zengince, vatandaşların sorunlarını dinledi

Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince, devlet-vatandaş buluşması kapsamında Günpınar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi.

Kaymakam Zengince, vatandaşların sorunlarını dinledi

07 Kasım 2017 17:27


Günpınar Sosyal Tesislerinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Enver Hakan Zengince, amaçlarının mahallenin genel sıkıntıları ve genel ihtiyaçları istişare etmek olduğunu ifade ederek “Bizim gözümüzün görmediği, bilmediğimiz, mahalle sakinlerinin önemsediği sıkıntıları olabilir. Bunları konuşup istişare edip çözümlerini beraber bulup beraber yönetme mantığıyla buradayız bir sıkıntı ve sorun olmasa da tanışma adına faydalı toplantılar oluyor” dedi.


Günpınar’ın şelalesi ile güzel bir turistlik mahalle olduğunu ifade eden Zengince, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin Günpınar’ı ziyaret ettiğini söyledi.


Toplantıda söz alan Mahalle Muhtarı Mustafa Uyanık ise “Mahallemizde şuan toplantı yaptığımız eski okul binamız Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ediliyor ve çevre peyzaj çalışması yapılıyor. Mahallemiz güzel bir sosyal tesise kavuşuyor, bu güzel eseri mahallemize kazandıran başkan Ahmet Çakır’a mahallem adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Toplantıya Darende Belediye Başkan Yardımcısı Savaş Kazancıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Maden, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MALATYA HAVA DURUMU
31
°
C
Çok Bulutlu
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  31°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  32°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  34°C
Reklamı Geç