İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Akçakmak yolunda sona yaklaşıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi’nin ortak projelerinden olan Prestij Caddeler Projesi kapsamında Akçakmak Yolu üzerinde çalışmalarda sona yaklaşıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi'nin ortak projelerinden olan Prestij Caddeler Projesi kapsamında Akçakmak Yolu üzerinde çalışmalarda sona yaklaşıldı.


Turgutlu'da değişim ve gelişime katkı sunan Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Prestij Caddeler Projesi kapsamında Akçakmak Yolu'ndaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaların sona yaklaştığı belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu'muzda artık modern kent bilinci içerisinde artık araçların değil yayaların da yaşam alanlarına kavuştuğunu görmek mümkün. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Şuanda Akçakmak Yolu üzerindeki alt yapının tamamlanmasına müteakip süren üst yapı çalışmaları bölgeyi oldukça farklı kılmaya başladı. Birinci etap diyebileceğimiz belediye hizmet binamızın yan tarafını içeren bölgemizde bordür ve kaldırım parkeleri döşenmeye başlandı. Esnaf kardeşlerimiz biraz sıkıntı çekmiş olabilir ama az kaldı. Bu noktada elbette onlara sabırları için teşekkür ediyorum. Bittiğinde vatandaşlarımızın 24 saat boyunca keyifle bulunacağı bir caddeye sahip olacağız. Şimdiden caddemizin Turgutlumuz'a hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.