Başkan Çelik muhtarları ağırladı

Başkan Çelik muhtarları ağırladı

19 Ekim 2016 14:16

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Manisalı muhtarları makamında ağırladı. Muhtarların demokrasinin kılcal damarları olduğunu ifade eden Başkan Çelik, “Muhtarlarımız yerelde halkımızın temsilcileri, biz yöneticilerin de ortaklarıdır” dedi.
19 Ekim Muhtarlar Günü nedeni ile mahalle muhtarları Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarete, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Aslan, Manisa Muhtarlar Derneği Başkanvekili ve Akıncılar Mahalle Muhtarı Haydar Göreç, Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanvekili ve Kuyualan Muhtarı Şadan Çevik ve Mahalle muhtarları katıldı.
19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla şehrin yöneticilerine ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden Manisa Muhtarlar Derneği Başkanvekili Haydar Göreç, “Değerli başkanımız zaten her zaman bizlerin yanındadır. Bize gereken tüm destekleri sağlıyor. Değerli başkanımıza muhtarlarımıza ve mahallelerimize vermiş olduğu tüm destekler nedeni ile çok teşekkür ediyorum” dedi.
Manisa Muhtarlar Derneği ve Yunusemre Muhtarlar Derneği başkanlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti ile Muhtarlar Buluşması toplantısına katılmak üzere Ankara’da olduğunu belirten Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanvekili ve Kuyualan Muhtarı Şadan Çevik, Yunusemre mahalle muhtarlarının selamlarını Başkan Çelik’e iletti.
“Demokrasimizin gelişmesinde muhtarların önemli katkısı olacaktır”
Muhtarların devlet ve millet arasında önemli bir köprü olduğunu ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Aslan ise, “Muhtarlarımız halkın oyları ile seçilmiş kıymetli insanlardır ve demokrasimizin başlangıç noktası muhtarlarımızdır. Devlet ile millet arasındaki köprüyü oluşturan ana kaynak olan muhtarlarımızdır. Muhtarlarımızın bu gününü çok önemsediğimi ifade etmek istiyorum. Devletimiz de bunu önemsemektedir. Bundan sonra demokrasimizin gelişmesinde muhtarlarımızın önemli bir katkısı olacaktır. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum” dedi.
“Muhtarlar demokrasimizin kılcal damarlarıdır”
Muhtarların mahallede yaşayan halk adına tüm kurum ve kuruluşlarla diyalog kurduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de şunları söyledi:
“Demokrasimizin kılcal damarları olan tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum. Muhtarlarımızın yerelde halkımızın temsilcileridir. Bizlerin de ortaklarıdır. Belediye hizmetleri hayata geçirilirken sürekli olarak muhtarlarımız ile fikir alışverişi içerisindeyiz. Yapacağımız hizmetlerimizde bizlere de ışık oluyorlar. Mahallelerin taleplerini, ihtiyaçlarını bizlere ileten bir aracı konumundalar. Aynı şekilde diğer hizmet üreten kamu kurum ve kuruluşlarıyla da mahalle halkı adına diyalog kuran bir misyonları var. Şehzadeler Belediyesi olarak biz muhtarlarımızı son derece önemsiyoruz. Göreve gelir gelmez muhtarlarımızın fiziki şartlarını iyileştirmek için çalışmalar yaptık. Teknolojiden en iyi şekilde istifade edebilsinler diye bütün muhtarlıklarımıza bilgisayar ve yazıcı desteğin de bulunduk. Muhtarlık binası olmayan mahallelerimizde yeni binalar yapıyoruz. Şehzadeler şehrine yakışır Osmanlı ve Selçuklu mimarisini andıran güzel muhtarlık binaları yaparak hem şehrimizin estetiğine bir katkıda bulunuyor hem de muhtarlarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Muhtarlarımız belirli zamanlarda düzenlenen fuar gezilerine ya da farklı şehirlere geziler düzenleyerek muhtarlarımızı gönderiyoruz. Her zaman için mahalle halkımızın seçmiş olduğu Demokrasimizin kılcal damarları olan muhtarlarımız ile birlikteyiz. Bu vesile ile 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeni ile ziyaretimize gelen tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
15
°
C
Hafis Sağnak Yağışlı
 • Salı
  Hafis Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  16°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  16°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  15°C
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.
D-Smart Online Başvuru Sitesi
D-smart İnternet, Kampanya, Paketleri
Online Başvuru 0850 532 0 266
www.yeniabonelik.com