İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Çelik'ten gençlik kollarına tavsiye

Geçtiğimiz ay yapılan kongrede Şehzadeler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Taha Okan Taniş, ilk ziyaretini Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz ay yapılan kongrede Şehzadeler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Taha Okan Taniş, ilk ziyaretini Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e gerçekleştirdi. Yeni yönetimi tebrik eden Başkan Çelik, gençlere siyasette mütevazı olunması gerektiğini ifade etti.


Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz ay yapılan kongreyle, AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Taha Okan Taniş ve yönetimini makamında ağırladı. Göreve geldikten sonraki ilk ziyaretlerini Başkan Çelik'e yaptıklarını ifade eden, AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş “Belediye Başkanımızın da geçmiş dönemlerde Gençlik Teşkilatlarında görev yaptığını biliyoruz. Buda bizleri ayrı memnun ediyor. Yönetim kurulu arkadaşlarımızı da sizlerle tanıştırmak için bugün buradayız. Şehzadeler Gençlik Kolları olarak her zaman Belediye Başkanımızın yanında olacağız” dedi.“Gönül kırmayın, mütevazı olun”


Gençlerin AK Parti'ye büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Gençlik bizim açımızdan son derece önemlidir. AK Parti'nin daha uzun yıllar memlekete hizmet edeceğinin en güzel göstergesidir. Partimizin güçlü ve dinamik yapısı gençlik kollarımızdır. AK Parti hareketinin uzun yıllar ayakta kalabilmesi ve bu davanın daha ileri seviyelere gitmesi gençlere verilen önemle bağlantılıdır. Çok şükür görüyoruz ki partimizin gençlik kollarına büyük bir ilgi var. Buda AK Parti'nin bu memlekette daha uzun yıllar hizmet edeceğinin, 2023, 2071 hedeflerine çok rahat ulaşacağının bir göstergesidir. Seçilen değerli başkanımız ve yönetimine başarılar diliyorum. Uzun yıllar siyasetin içerisinde bulunmuş, teşkilatın farklı kademelerinde görev almış biri olarak genç kardeşlerimize en büyük tavsiyem; mütevazı olun ve gönül kırmayın. AK Parti olarak bizim derdimiz milletimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Hizmet ederken de bu ilkelere dikkat edersek Allah'ın izniyle başarı da kaçınılmaz olacaktır. Bizler siyaseti makam ve menfaat için yapmıyoruz. Bizler siyaseti hizmet için, davamız için yapıyoruz. Bunu yaparken de ilkelerimize uymamız gerekiyor” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.