İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Hayatını kaybeden oda üyeleri için mevlit okuttular

Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası, hayatını kaybeden üyeleri için oda binası önünde mevlidi şerif programı düzenlendi.


Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası Başkanı Mehmet Akgül yaptığı açıklamada, “Bu mesleğe hizmet eden ve hayatını kaybeden üyelerimizi her yıl düzenlediğimiz mevlidi şerif programıyla anıyoruz. Hem de bir araya gelerek birliğimizi beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Hayrımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Konuşmaların ardından edilen dualara hep bir ağızdan 'Amin' denilerek katılanlara hayır yemeği dağıtıldı.


Oda önünde düzenlenen programa Manisa Müftüsü Sinan Cihan, Manisa Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Esnaf Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Bahattin Akyüz, Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akcın, Şehzadeler Müftüsü Mehmet Cesur, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramiz Şiyak ve oda üyeleri katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.