İl Temsilcisi Budak’tan anlamlı proje

Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Taekwondo Federasyonu 4. Olağan ve 5. Mali Genel Kurulu’nda yönetim kurulu üyeliğine seçilen Milli Sporcu Taekwondo…

İl Temsilcisi Budak’tan anlamlı proje

30 Kasım 2016 15:35

Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Taekwondo Federasyonu 4. Olağan ve 5. Mali Genel Kurulu’nda yönetim kurulu üyeliğine seçilen Milli Sporcu Taekwondo Manisa İl Temsilcisi Gökay Budak, ilk projeleri arasında Projelerinin arasında Soma maden faciasında hayatını kaybedenlerin çocukları için ücretsiz kursların bulunduğunu söyledi.
Türkiye Taekwondo Federasyonu 4. Olağan ve 5. Mali Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Kurulda Manisa’yı temsil eden Milli Sporcu Taekwondo Manisa İl Temsilcisi Gökay Budak, Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Yönetim kuruluna seçilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Budak, Manisa’nın yanı sıra Ege Bölgesi’nde görevlendirilen tek kişi olmak beni gururlandırdı. Federasyondan almış olduğum yetki ile Manisa Taekwondosu için gerçekleştirmek istediğim hedefler var. Bu projeleri gerçekleştirmek üzere Taekwondo Federasyonu başta olmak üzere Spor Toto Teşkilatı, Meclis üyesi olduğum Manisa Ticaret Odası, Manisa Organize Sanayi Bölgesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, sivil toplum kuruluşları ve Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak projeler yaparak gençlerimize hizmet götürmeyi hedefliyorum" dedi.
Projelerinin arasında Soma maden faciasında hayatını kaybedenlerin çocukları için ücretsiz kursların da bulunduğunu söyleyen Budak, "Projelerimin arasında Maden şehitleri çocuklarına ücretsiz taekwondo kursu vermek var. İl ve İlçelerimizde faaliyet gösteren kulüplerimize yönelik sporcu taramaları var. Ardından Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile ortak yapacağımız çalışmalar yaparak mili sporcularımıza yönelik yaparak performans desteğini gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İlimiz taekwondosunun daha fazla sayıda antrenör ve hakem arkadaşımız ile Türkiye çapında temsil etme noktasında üzerime düşen sorumluluğu yerine getireceğim. Önümüzdeki dönemde Manisa Taekwondosuna yönelik çalışmalarımda genç, dinamik, vizyon sahibi, başarılı, eğitimli ve tecrübesinden faydalanabileceğim antrenör ve eğitimciler ile yola devam edeceğim. Üstlenmiş olduğum Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği ile birlikte Manisa İl Temsilciliği görevini yürütmek üzere daha fazla mesai harcayacağım. Bu görevi şahsıma layık gören Federasyon Başkanımız Sayın Doç. Dr. Metin Şahin ve Genel Korrdinatörümüz Ramazan Erçin başta olmak üzere referans olarak desteklerini esirgemeyen değerli büyüklerime teşekkür ve şükranlarımı sunarım" diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
22
°
C
Az Bulutlu
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  22°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  23°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  23°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  21°C
MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
 • 24 CEMÂZİL-ÂHIR 1438
 • 23 Mart 2017
 • Perşembe
 • İmsak :05:24
 • Güneş :07:02
 • Öğle :13:28
 • İkindi :16:56
 • Akşam :19:32
 • Yatsı :21:00
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.