İMYAD’dan Başkan Ergün’e tebrik

İMYAD’dan Başkan Ergün’e tebrik

19 Ekim 2016 17:27

İmar ve Yapı Derneği (İMYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Ayaz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret ederek gerçekleştirdikleri bütçe performans değerlendirmesinde birinci olan Başkan Ergün’ü tebrik etti.
Manisa’nın genelinde gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşların sorunlarına çözümler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, İmar ve Yapı Derneği tarafından da yapılan bütçe performansı değerlendirmesinde zirveye yerleşti. İMYAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Ayaz, projenin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulundu. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun da yer aldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü tebrik eden Mehmet Emin Ayaz, “Allah hayırlı uğurlu etsin. Bütçe performansında 30 Büyükşehir Belediye Başkanı arasında birinci olmak çok kolay değil. Biz buna başlarken kimin birinci olacağını bilemiyorduk zaten. Ancak şöyle bir şey düşündük. Harcamaların performansla nasıl ölçüleceğini Ağustos ayında ilan ettik. 4 tane tablo baz aldık. Bunlar personel performansı, harcama performansı, yatırım performansı ve tahsilat performansı. Bunları düşünerek Türkiye’den 30 Büyükşehir Belediyesi’nin kesin hesaplarını inceleyerek sonuca vardık. Manisa Büyükşehir Belediyesi birinci oldu şahsınızda. Allah hayırlı uğurlu etsin tebrik ediyoruz” diye konuştu.
“Bu başarılar bizlere moral veriyor”
Projede elde edilen sonucun kendileri açısından onur ve gurur verici olduğunu dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Biz TÜİK’in bu seneki açıklamalarında da net bir şekilde bütçesine göre en fazla yatırım yapan Büyükşehir Belediyesi olduk. Bunlar başarılar bizleri daha çok teşvik ediyor, bizlere moral veriyor. Biz de bundan bütün ekiplerimiz olarak gurur duyuyoruz. Sizler de buna vesile oldunuz, bizi gururlandırdınız. İnşallah bu başarıyı bu sene ve gelecek seneye de taşırız diye düşünüyorum. 2016 şu anda 2015’ten daha iyi gidiyor. Herhalde 2016’da da bırakmayacağız gibi” dedi.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
13
°
C
Çok Bulutlu
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  13°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  10°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  10°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  11°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
Gatete Tirajları
Günlük ve gerçek
Gazete Tirajlarına
ulaşmanın yolu!
www.gazetetirajlari.com
Reklamı Geç