Manisa’da CBS Günleri düzenlendi

Manisa’da CBS Günleri düzenlendi

01 Aralık 2016 12:42

Manisa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde TMMOB İzmir Şubesi tarafında Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günleri düzenlendi. İkiz Kuleler Kongre Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş de katıldı.
Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) kültürünün farklı kesimlere tanıtımını ve yaygınlaştırılmasını amaçlayan ‘CBS Günleri’ TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından İkiz Kuleler Kongre Salonu’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe Manisa Büyükşehir Belediye Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş, İzmir TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Kubilay Yıldırım, Büyükşehir Belediyesi personeli ve çok sayıda davetli katıldı.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İzmir TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Kubilay Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e bizlere ev sahipliği yaptığı için teşekkür ederiz. CBS Günleri her yıl kutlanıyor. Bu yılda Manisa’da İzmir Büyükşehir ve Manisa Büyükşehir Belediyeleri’nin CBS ile ilgili yaptıkları çalışmaları dinleyeceğiz. Katılımlarınız için teşekkür ederiz” diye konuştu.

‘Birçok önemli projeyi hayata geçirdik’
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek sözlerine başlayan Metin Memiş, “Manisa, Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra Kent Rehberi, Proje Takip Sistemi, Numarataj, Coğrafi Bilgi Sistemi gibi birçok önemli çalışmayı hayata geçirdik. Başkanımız Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün de bizlere sağladığı destekle birlikte 17 ilçenin tamamında kurduğumuz hizmet ile birçok çalışmayı tamamladık. Sizlere burada ev sahipliği yaptığımız için de ayrıca mutluyuz. TMMOB İzmir Şubesi ve Manisa temsilciliğine de etkinliği Manisa’da yapıyor olmalarından dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.
Büyükşehir Belediyesi personelleri Levent Kılınç ve Orçun Doğan da, yapılan çalışmaları hazırladıkları sunumlarla katılımcılara aktardı.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
13
°
C
Az Bulutlu
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  13°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  14°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  14°C
 • Salı
  Yağmurlu
  9°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
Gatete Tirajları
Günlük ve gerçek
Gazete Tirajlarına
ulaşmanın yolu!
www.gazetetirajlari.com
Reklamı Geç