Saruhanlı’da depo bakım onarımları başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçe merkezi ve mahallelerindeki 12 adet içme suyu deposunun bakım onarım ve revizyon çalışmalarına başladı.

Saruhanlı’da depo bakım onarımları başladı

05 Ekim 2017 17:23


MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisalılara daha temiz ve güvenli içme suyu sağlamak amacıyla yürüttüğü depo yenilemelerini sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı’da gerçekleştirilen depo yenilemelerine başladı. İlçe merkezinin yanı sıra, ilçeye bağlı Apak, Bahadır, Bedeller, Çamlıyurt, Heybeli, Hacırahmanlı, Kemikdere, Seyitoba, Taşdibive Yeniosmaniye mahallelerinde 12 adet içme suyu deposu tüm iç tesisatı ve dış cephesiyle yenileniyor. Çalışmalar tamamlandığında vatandaşlar, daha kaliteli içme suyu tüketecekler.


Yeniosmaniye Mahalle Muhtarı Hasan Hırçıner, mahallelerindeki depo yenileme çalışmalarının noktalandığını ifade ederek artık daha kaliteli su içtiklerini söyledi. Muhtar Hırçıner, “Eski içme suyu depomuz çok kötü durumdaydı. Şuan yepyeni ve sağlıklı bir depoya kavuştuk. Yeni depomuz çok güzel oldu. MASKİ ailesinden gayet memnunuz. İnşallah daha da büyük hizmetler göreceğiz ileride” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
37
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  37°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  37°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  37°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
Reklamı Geç