Vali Güvençer, konuklarını ağırlıyor

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği, Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Manisa…

Vali Güvençer, konuklarını ağırlıyor

29 Kasım 2016 17:17

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği, Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Manisa Trabzonlular Derneği ve Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkan ve yöneticilerini ağırladı.
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği (MAT) Başkanı Bahattin Özer ve yönetimi Vali Güvençer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette bilgi veren Başkan Bahattin Özer, derneğin 1 Kasım’da kurulduğunu, amatör telsizcilik belgesine sahip 50 üyesi bulunduğunu belirterek, “Dernek üyesi arkadaşlarımızla birlikte daha önce Manisa’da başka bir dernek çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürüyorduk. Van depreminde, Soma’daki maden kazasında haberleşme ve arama kurtarma faaliyetlerinde deneyimli arkadaşlarımızdan kurulan bir derneğiz. Manisa’daki ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile kısa sürede protokol yaparak koordineli bir şekilde ekip olarak destek vermeye hazırız” dedi.
Özer, her mahallede bir amatör telsizciyi dernek üyesi yaparak olası bir afet durumunda kesintisiz haberleşmeyi il genelinde sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Derneğin tamamen gönüllülük esasına göre faaliyette bulunduğunu ifade eden Özer, sosyal sorumluluk kapsamında Spil Dağı eteklerine terkedilerek yaşamını burada sürdüren sokak hayvanlarını besleme çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Başkan Özer, Vali Güvençer’e Türk Bayrağı ile çekilmiş bir fotoğrafı bulunan çerçeve hediye etti.
Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin ziyareti
Vali Güvençer’i Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek ve yönetimi de ziyaret etti.
Başkan Çiçek, ziyarette yaptığı konuşmada, kendilerini kabul etmesi nedeniyle Vali Güvençer’e teşekkür ederek, Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını diledi. Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği ile Manisa Ahlatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ortaklığında 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde Manisa’da ilk kez Bitlisliler Tanıtım Günleri düzenlediklerini belirten Çiçek Manisa’da faaliyetlerini sürdüreceklerini ifade etti.
Manisa Trabzonlular Derneği ziyareti
Manisa Trabzonlular Dernek Başkanı Doç.Dr. Mustafa Kazaz ve yönetimi de Vali Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette derneğin amaçları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Kazaz, “Derneğimiz Manisa Trabzonlular Derneği adıyla 11 Haziran 2012 tarihinde kurulmuştu. Manisa’da yaşayan tüm Trabzonlularla sıcak ve verimli ilişkiler içinde bulunmayı hedefledik. Hemşerilerimize destek oluyoruz, sosyal ve kültürel faaliyetler düzenliyoruz.Horon ekibi oluşturduk ve çeşitli etkinliklerde görev alıyor” diye konuştu.
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın ziyareti
Manisa Valisi Güvençer son olarak Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Enli ve yönetimini ağırladı. Vali Güvençer de ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretçilerin kendileri ve temsil ettikleri kurumlar hakkında verdikleri bilgilerle Manisa’yı daha kısa sürede tanıdığını söyledi. Vali Güvençer birlik ve beraberlik içinde hizmet etmekten mutluluk duyacağını kaydetti.
(ÖND-Y)
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
23
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  23°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  19°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  19°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  21°C
MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
 • 27 CEMÂZİL-ÂHIR 1438
 • 26 Mart 2017
 • Pazar
 • İmsak :05:19
 • Güneş :06:57
 • Öğle :13:27
 • İkindi :16:57
 • Akşam :19:35
 • Yatsı :21:03
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.