Forum Mersin’den ‘Pişir Bakalım Yemek Yarışması’

Forum mersin Alışveriş Merkezi, 10.


27 Eylül 2017 11:56

yıl etkinlikleri kapsamında, mutfak tutkusuna sahip, içinde bir şef gizleyen tüm ziyaretçileri için ‘Pişir Bakalım Yemek Yarışması’ düzenliyor.


Forum Mersin, 10. yılında coşkulu ve renkli etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Bu çerçevede, moderatörlüğünü Doğa Bekleriz’in üstleneceği, 30 Eylül-1 Ekim tarihlerinde düzenlenecek yemek yarışmasında, finalistlere sürpriz ödüller dağıtılacak. Pişir Bakalım Yemek Yarışması’yla tüm misafirler, gönüllerindeki aşçıyı ortaya çıkarmaya davet edilirken, Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Gastronomi Derneği işbirliğiyle düzenlenen etkinlik, Sanatçılar Meydanı’na özel olarak kurulacak mutfak alanında gerçekleştirilecek. Yarışmanın jüri üyeliğini, Türkiye Aşçılar Federasyonu Aşçı Milli Takım Direktörü Emrah Köksal Sezgin ve Türkiye Aşçılar Federasyonu Aşçı Milli Takım Şefi Barış Ondaş yapacak.


Kurulacak 5 mutfağın her birinde çiftlerin aynı anda 50 dakika boyunca yarışacağı bu heyecanlı etkinlikte, “hijyen ve çalışma jürisi” ile “tadım jürisi” olmak üzere iki jüri, yarışmacıları değerlendirmeye alacak. Her gün yarışma sonunda en beğenilen 5 çift, toplamda 10 çift sürpriz ödüllerine kavuşacak. Ayrıca tüm katılımcılara Türkiye Aşçılar Federasyonu tarafından bir katılım sertifikası da sunulacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MERSİN HAVA DURUMU
31
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  31°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  31°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  31°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç