İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

PLAJ HENTBOL MİLLİ TAKIMI ÖLÜDENİZ`DE KAMP YAPIYOR

Türkiye Plaj Hentbol Bayan ve Erkek Milli Takımı temmuz ayında Danimarka`da yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Fethiye`nin Ölüdeniz…

Türkiye Plaj Hentbol Bayan ve Erkek Milli Takımı temmuz ayında Danimarka`da yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Fethiye`nin Ölüdeniz Beldesi`nde yapıyor.
Türkiye Plaj Hentbol Bayan ve Erkek Milli Takımı Teknik Kadrosu ile Erkek ve Bayan Hentbol Takımı Sporcuları, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz`ı ziyaret etti.
Baş Antrenör Orhan İlerisoy`un yanı sıra erkek milli takım antrenörleri İsmail Tarakçı, Akın Yenigün, Gürçin Can, bayan milli takım antrenörleri Senar Dayat ile birlikte kaptanlar Gonca Nahcıvanlı, İbrahim Demir ve 20 sporcu Ölüdeniz Belediye Başkanı ve Fethiye Belediye Başkan aday adayı Keramettin Yılmaz`a ziyarette bulundular. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz daha önceki yıllarda dört kez plaj hentbolu gerçekleştirdiklerini belirterek, ``Milli takım kampının Ölüdeniz`de yapılmasından mutlu olduk. Kamp için en iyi şekilde destek olcağız. Sizleri Avrupa şampiyonu olarak görmek istiyoruz`` dedi.
Hentbol Bayan Milli Takım Kaptanı Gonca Nahcıvanlı, Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz`a milli takım forması hediye ederken, Yılmaz formayı hemen giyince büyük bir alkış aldı.
Baş Antrenör Orhan İlerisoy ile Antrenör Akın Yenigün yaptıkları açıklamada; 9-14 Temmuz tarihlerinde Danimarka`da yapılacak Avrupa Şampiyonası kamp çalışması için Fethiye-Ölüdeniz`de olduklarını söyleyerek, ``11 Haziran`a kadar devam edecek kampımız mükemmel geçiyor. Genç milli takımımızın kampı da 11-16 Haziran tarihleri arasında yine Ölüdeniz`de yapılacak. Gençlerde ve büyüklerde Avrupa şampiyonluğu yakalamak istiyoruz`` dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.