Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kırlı, ’Halk gününde’ vatandaşlarla bir araya geldi

Muş’un Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, halk toplantısı yaparak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kırlı, ’Halk gününde’ vatandaşlarla bir araya geldi

28 Eylül 2017 11:16


yeni yapılan Hükumet Konağında bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) toplantı salonunda vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen eylül ayının son halk günü toplantısına her kesimden vatandaş katılarak sorun ve sıkıntılarını dile getiriyor. Malazgirt’i Malazgirtlilerle birlikte yönetmeye özen gösteren Kaymakam ve Belediye Başkanı Soner Kırlı, "Halk buluşmalarımızda karar mekanizmasına her kesimden vatandaşlarımızı da dâhil ederek, onlar için hizmet ve çareler üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Malazgirt’i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Malazgirtlilerden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkânı buluyoruz" dedi.


Vatandaşların istek ve önerilerini doğrudan ilgililerine aktarabilme imkânı bulduğu halk günü toplantısında iş, sosyal yardımlar, elektrik, su, güvenlik gibi konular doğrudan Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı, sorun ve sıkıntıları direk muhataplarına iletilerek cevap ve çareler bulunması sağlıyor.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç