Malazgirt’te tarım üreticileri, TKK yemlerini ve gübrelerini tercih ediyor

Muş’un Malazgirt ilçesinde hayvan üreticilerinin Tarım Kredi Kooperatifi (TKK) tarafından satışa sunulan kaliteli yemleri tercih ettikleri bildirildi.

Malazgirt’te tarım üreticileri, TKK yemlerini ve gübrelerini tercih ediyor

28 Eylül 2017 18:04


İlçede yeni açtığı işyerinde Malazgirtli çiftçilerin tercihleri olan Tarım Kredi Kooperatifi (TKK) yemleri ile gübrelerini satan Öner Ergün, ilçedeki çiftçilere en iyi hizmeti sunmak için böyle bir yer açtığını belirtti. Gübre alan vatandaşın toprak analizini uzman ekimizle ücretsiz yapacaklarını ifade eden Ergün, "İlçemiz tarım ve hayvancılıkla geçinen bir ilçedir. Bizde ilçemizdeki çiftçilerimizin en çok tercih ettiği Tarım Kredi Kooperatifi yemleri ile gübrelerini getirerek halkımıza en iyisini sunmak istedik. Bu getirdiğimiz gübrelerle ilçedeki çiftçilerimiz daha iyi ve bereketli ürünler üretebilecek. Ayrıca bizden gübrelerini alan tüm çiftçilerimizin toprak analizini ücretsiz yapacağız. Bunun için uzman ekip oluşturduk. Tüm Türkiye’de satış rekorları kırmış Tarım Kredi Kooperatifi ve Gübretaş yemleri ile gübrelerini ve ürünlerini Malazgirt ilçesinde bayiliği alarak getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz”dedi.


Geçimleri tarım ve hayvancılıkla yapan vatandaş ise, yeni açılan iş yerinde bizlerin en çok tercih ettiği gübreler ve yemler satılmaktadır, bu bizleri hayli memnun ediyor ifadelerini kullandılar.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MUŞ HAVA DURUMU
20
°
C
Çok Bulutlu
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  20°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Pazar
  Hafif Yağmurlu
  15°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  18°C
Reklamı Geç