Yarım asırlık çiftler Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geliyor

Nevşehir Belediyesi, toplumun en temel yapı taşı konumundaki aile birlikteliğinin, sosyal hayatın vazgeçilmez bir değeri olduğu düşüncesini daha yaygın hale getirmek amacıyla geleneksel hale getirdiği ‘Aile Olmak Zor Değil’ isimli ödüllü projesi kapsamında düzenlediği etkinliği hayata geçirdi.

Yarım asırlık çiftler Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geliyor

18 Eylül 2017 13:53


Evliliklerinin 50. yılı dolduran çiftlere yönelik olarak Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlanan programa, Nevşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde başlayacak olan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı(UCLG)na bağlı Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı(MEWA) Uluslararası, ‘ Aracı Şehirler, Sürdürülebilir Kalkınmanın Kilit Aktörleri” konulu ‘Aracı Şehirler Orta Doğu ve Batı Asya(MEWA) Bölgesel Forumuna katılan çeşitli ülkelerden gelen belediye başkanları, yerel teşkilat yöneticileriyle akademisyenlerde davet edildi.


Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 21 Eylül 2017 Perşembe günü saat 20.00’ de gerçekleştirilecek etkinlikte yapılacak konuşmaların ardından , Nevşehir Belediyesi Türk Halk Oyunları ekipleri gösteri sunacak ve Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait türkülerin seslendirileceği bir de konser verecek.


Etkinlikte evliliklerinin 50. Yılını yaşayan çiftlere Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan çeşitli hediyeler takdim edilecek.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

NEVŞEHİR HAVA DURUMU
28
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  28°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  29°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  29°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç