Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’dan Gaziler Günü mesajı

19 Eylül Gaziler günü nedeniyle mesaj yayınlayan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’dan Gaziler Günü mesajı

19 Eylül 2017 12:33


Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; “Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilmişti. Bu tarih, aynı zamanda gazi ve şehitlerimize duyduğumuz saygının da açık bir göstergesidir. Vatan topraklarını işgal edenlere karşı, canları pahasına verdikleri mücadele sırasında yaralanan yada sakatlanan gazilerimizin haftasını kutluyorum” dedi.


Başkan Akdoğan mesajında; “Vatanımız, şehit ve gazilerimizin ortaya koydukları bu azim ve kararlılıkla elde edilmiştir. Vatan için canlarını ortaya koyan gazilerimizi, saygı duymak ve değerli kişiliklerine yaraşır imkanlar altında yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak toplumsal sorumluluğumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle; Gaziler Haftası’nı kutlarım. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden gazi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

NİĞDE HAVA DURUMU
14
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  14°C
 • Salı
  Yağmurlu
  13°C
 • Çarşamba
  Yağmurlu
  13°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  14°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç