Niğde Belediyesi kamyon garajını açılışa hazırlıyor

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan yapımı tamamlanan Kamyon Garajı’nın açılışı öncesinde şehir genelinde faaliyet gösteren kargocu ve nakliyecilerle bir araya geldi.

Niğde Belediyesi kamyon garajını açılışa hazırlıyor

21 Eylül 2017 10:42

Akdoğan, şehri geleceğe taşıyacak yatırımlardan biri olan Kamyon Garajı’nın önümüzdeki günlerde şehre kazandırılacağını söyledi.


Belediye Meclis Salonu’nda kargocu ve nakliyecilerle buluşan Başkan Akdoğan Hıdırlık Mevkii’nde yapılan Kamyon Garajı için esnafın talep ve isteklerini dinledi. Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, esnafla yaptığı toplantıda kamyoncuların şehir içindeki düzensizliğinden bahsetti. Bu düzensizlikten dolayı kamyonculara yeni yapılan Kamyon Garajı’nda yer tahsis edileceğini vurgulayan Akdoğan, Kamyon Garajı’nın kısa bir süre sonra faaliyete geçeceğini kaydetti. Akdoğan ,’’ Yaklaşık 20 bin metrekare açık alan içerisinde faaliyet gösterecek Kamyon Garajı’nda 11 adet yazıhane ve 3 adet de dükkan yer alacak. Ayrıca 1140 metrekare kapalı alan ve yeşil alanlarıyla da modern bir tesis olarak şehrimize kazandırılacak’’ dedi.


Akdoğan, Kamyon Garajı’nın Hıdırlık Mevkii’ne taşınmasıyla hem şehir içi trafiğinin rahatlayacağını hemde kamyoncu esnafının bir yerde toplanacağını da ifade etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

NİĞDE HAVA DURUMU
31
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  31°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  28°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  28°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç