Fatsa’da spor müsabakaları güvenlik toplantısı

Ordu’nun Fatsa ilçesinde spor müsabakaları güvenlik komisyon toplantısı Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Fatsa’da spor müsabakaları güvenlik toplantısı

05 Ekim 2017 12:39


Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Eroğlu, İlçe Jandarma Komutanı J. Yarbay Halit Gülten, Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amiri Yunus Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek, Fatsa İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Işıl Aralan ve Fatsa Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Yılmaz Şerbetçi katıldı.


Spor müsabakaları güvenlik komisyon toplantısında, daha önceki toplantılarda değerlendirilen konular ile bu konulara ilişkin alınan kararların işleyişi ve bundan sonraki spor müsabakaların güvenlik konusunda kararlar alındı. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, “İspor müsabakalarındaki güvenliğe son derece önem veriyoruz. Bu kapsamda belirlenen konularla ilgili toplantı yaptık. Fatsa Belediyesporumuza da ligdeki maçlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ORDU HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç