Futbol sahası tamamlanma aşamasına geldi

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Evkaf Mahallesi Canlı Sokak’ta yapımı devam eden amatör futbol sahası tamamlanma aşamasına geldi.

Futbol sahası tamamlanma aşamasına geldi

03 Ekim 2017 16:45


Son olarak çim ekimi yapılan futbol sahasında bundan sonraki aşamada fileli kale direklerinin dikileceği ve etrafının çevrildikten sonra hizmete gireceği belirtildi. 40 metre uzunluğunda 20 metre genişliğinde olacak futbol sahasından mahalledeki çocukların gece de istifade etmesi için ışıklandırmanın da yapılacağı ifade edildi.


Gerek kırsalda gerekse şehir içinde imarlı alanlarda birçok yerde çalışmaların devam ettiğini belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Bir taraftan Büyükşehir Belediyesi ekipleri bir taraftan belediyemiz ekipleri yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bundan sonraki süreçte hava şartları müsait olduğu sürece ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek. Çok yoğun bir yaz sezonu geçirdik. Yağmurlu bir coğrafi bölgede olduğumuz için mevsim itibariyle ekiplerimiz hava muhalefeti olduğu zamanlarda çalışamıyorlar. Şehir merkezinde bazı caddelerde alt yapıda eksik işler olduğu için ekipler yağmurlu havalarda çalışamıyor ve bu nedenle işin bitmesi gecikiyor. Halkımızdan bu konuda anlayış bekliyoruz" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ORDU HAVA DURUMU
27
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  28°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  28°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç