İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kaymakam halkın ayağına gitti

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney halk buluşmasını bu defa kaymakamlıkta değil mahallede gerçekleştirdi.


Halk buluşmasında Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, “Bizler sizlerin mahalle ve mahalleli olarak sorunlarınızı beraber çözmek için bir araya geldik. Sizlerin söyleyeceği her şey için çözüme kavuşturma noktasında sizlerle beraber çalışma içerisinde olacağız” dedi.“Mahallede uyuşturucu, yüksek sesli araç istemiyoruz”


Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri ise, “Mahallemizde karanlık yerlerde uyuşturucu kullanan gençler var ve ailelerimizle beraber buralardan geçemiyoruz. Diğer yandan bazı araçlar abartılı egzoz takıp mahalleliyi rahatsız ediyorlar. Bir de patpatlardan rahatsızız” dediler.“Patpata savaş açtım”


Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney de, “Mahallelerimizde bulunan yüksek sesle geçen patpatlara kesinlikle ceza yazılması yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Patpat aracı köylerde tarım aracıdır. Kesinlikle ulaşım aracı değildir. Her kim olursa olsun benim vatandaşımı rahatsız eden bu araçlara karşı en ufak bir bahaneyi asla kabul etmiyorum. Uyuşturucu ile mücadelede ise siz aileler ile birlikte hareket etmeliyiz, bunun kökünü tek yönlü olarak kazıyamayız” şeklinde konuştu.


Halk günü buluşmasına ayrıca Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, Mahalle Muhtarı Hasan Çalışkan, imamlar ve vatandaşlar katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.