Karacabey: "Orman yangınlarıyla mücadelede Akdeniz kuşağında ilk sıradayız"

Orman ve Su İşleri Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğündeki yeni görevine bir süre önce başlayan Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, ”Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız, orman yangınlarıyla mücadelede Akdeniz kuşağında ilk sıradayız" dedi.

Karacabey:

30 Ağustos 2017 10:41


Karacabey, tanışma ziyaretleri kapsamında Osmaniye’ye geldi.


Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanı Mihtat Ateş ve Bölge Müdürü İsmet Erol ile birlikte Osmaniye Dereli Deposunda konuşlu bulunan İlk Müdahale Ekibine gelen Genel Müdürü Bekir Karacabey’i Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bucaköz, Osmaniye İşletme Müdürü Ferdi Özer, Kadirli İşletme Müdürü Zafer Kızıl, İşletme Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri ve yangın söndürme işçileri karşıladı.


Genel Müdür Bekir Karacabey, burada yaptığı konuşmada, Orman Genel Müdürlüğünün çalışma prensiplerinden bahsederek sistemli bir çalışmanın başarıya ulaşmada anahtar rol oynadığını vurguladı. Karacabey, ”Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız, orman yangınlarıyla mücadelede Akdeniz kuşağında ilk sıradayız, bu başarı sizlerin planlı, disiplinli ve özverili çalışmasının sonucudur, bizler sizlerle gurur duyuyoruz. Bu arada yangınlarla savaşırken iş güvenliğinden de asla ödün vermeyeceğiz. Sizler bizim için çok değerlisiniz, hiçbir şey canınızdan daha kıymetli değil, bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bu sezonu da kazasız belasız atlatırız, Allah yardımcımız olsun” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

OSMANİYE HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç