İhlas Haber Ajansı bölge müdürleri Rize’de toplandı

İhlas Haber Ajansı (İHA) 2017 yılı değerlendirme toplantısı, Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Otel’de yapıldı.

İhlas Haber Ajansı bölge müdürleri Rize’de toplandı

14 Mart 2018 08:46


İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamid Arvas ve Haber Koordinatörü İrfan Altıkardeş’in yanı sıra İHA bölge ve haber müdürlerinin katıldığı toplantıda 2017 yılı değerlendirilirken, 2018 yılı hedefleri ele alındı. Toplantıda İHA’yı en güçlü pozisyona ulaştıracaklarını belirten İHA Genel Müdürü Hamit Arvas, “25 yıldır Türk medyasına hizmet eden İHA, Türkiye dışında da çok sayıda medya kuruluşuna hizmet ederek ülkesini başarıyla temsil etmektedir. 2017 yılında belirlenen hedeflere ulaşmada, hem merkez birimlerin hem de bölge müdürlüklerinin büyük bir gayret ve özverili çalışmaları etkili oldu” dedi.


İHA’nın yurt dışında iyi bir noktaya geldiğini belirten Arvas, “Şuanda 50 ülkede 70 muhabirimiz var. Bu muhabirlerimiz ile her gün dünyanın dört bir yanından abonelerimize haber hizmeti vermekteyiz” ifadelerini kullandı.


2017 yılı çalışmalarında üstün başarı gösteren bölge ve haber müdürlerine takdir belgesi verilirken, 2 günlük toplantı Ayder Yaylası’na düzenlenen gezi ile son buldu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

RİZE HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç