www.iha.com.tr RSS Servisi

www.iha.com.tr RSS Servisi; iha.com.tr'nin tüm içeriğinin, son dakika haberlerinin otomatik olarak size ulaşmasını sağlayan bir haber akışı servisidir.

Bu servis aracılığıyla, www.iha.com.tr’nin tüm içeriğini, güncellenen her bilgiyi anında bilgisayarınıza indirebilecek, tüm son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabileceksiniz.

www.iha.com.tr RSS Servisinden faydalanmak için yapmanız gerekenler bilgisayarınızda bir RSS okuyucu programına sahip olmak ve haberler listesinden ilginizi çeken bölümleri RSS okuyucu programınıza kayıt etmek.RSS nedir?

RSS (Real Simple Syndication), site içeriğini dağıtmak için geliştirilmiş XML (Extensible Markup Language) tabanlı bir veri sunuş biçimidir.

RSS, dünyadaki en güncel haberlerin, en kısa sürede size ulaşmasını sağlayan bir servisdir. İlgilendiğiniz konularla ilgili son haberleri anında ekranınıza getirerek haberi size ulaştırır.RSS servisinden nasıl faydalanacaksınız?

RSS servisinden fayadalanabilmek için bir RSS okuyucu program sahibi olmalısınız. Bu program bilgisayarınızda yoksa, kullandığınız işletim sisteminizde çalışacak RSS okuyucu programlarından birini bilgisayarınıza indirmelisiniz.

RSS servisi haber linklerinden ilginizi çeken konunun adresini okuyucu programınıza tanıtabilir ya da RSS butonuna tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.