İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

SATSO 100. yaşına giriyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (SATSO) 100.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (SATSO) 100. yıl kutlama töreni hazırlılarında sona gelirken Başkan Mahmut Kösemusul, tüm Sakaryalıları törene davet etti.


15 Eylül Cuma akşamı 18.00'de 2 bin 500 kişilik Adapazarı Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek 100. Yıl Ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı Rifat Hİsarcıklıoğlu, il protokolü, Sakarya'yı ulusal anlamda temsil eden TÜRK - İŞ, Ziraat Odaları, Türkiye Esnaf Sanatkarları Konfederasyonu, Fırıncılar Federasyonu ve Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanları ile çok sayıda davetli iştirak edecek.


Bu özel gecenin birliktelikle taçlandırılacağına vurgu yapan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, “SATSO ailesi olarak 100. Yıl ödül törenimizi ve kutlama etkinliğimizi şehrin sahibi Sakaryalılarla kutlayacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Tarihini bu kente hizmet etmeye adayan, yenilenerek büyüyen SATSO camiası olarak, şehrimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Gurur gecemizi Sakaryalı hemşehrilerimizle ve değerli üyelerimizle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.” ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.