İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Serdivan Gölbaşı Konakları'nın tanıtım lansmanı yapıldı

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde Sapanca Gölü manzarasıyla öne çıkan Serdivan Gölbaşı Konakları’nın tanıtım lansmanı yapıldı.

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde Sapanca Gölü manzarasıyla öne çıkan Serdivan Gölbaşı Konakları'nın tanıtım lansmanı yapıldı.


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul tarafından inşa ettirilen Serdivan Gölbaşı Konakları'nın teslimat tarihleri yaklaşıyor. Sapanca Gölü manzarasıyla öne çıkan; 2+1, 3+1 ve 4+1'lerden oluşan toplam 252 daire ve 478 adet kapalı otoparka sahip Serdivan Gölbaşı Konakları'nın lansmanı yapıldı. Gölbaşı Konakları'nda ilk etap teslimler Ocak ayında, ikinci etap teslimler ise Nisan ayına gerçekleştirilecek. 29 bin 500 metrekare alan üzerine kurulan Konaklar da açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, fitness, çocuk oyun parkı, cafe-restaurant, yürüme alanları da bulunacak.


Düzenlenen lansmanda bir konuşma yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul, “Yaklaşık 29 bin metrekarelik bir arazi üzerinde toplam 252 tane bağımsız bölüm olmak üzere 17 bin metrekare kapalı alanı olan, kapalı otopark alanı olan bir projemiz bu. Biz bu projeyi planlarken tamamen Sakarya'nın kayalık bir bölge, deprem bölgesi olması sebebiyle, bol oksijen olan bir bölgede olmasından dolayı bizde dedik ki; burada bir yaşam merkezinin hikayesi olsun dedik. Burasının 24 saat güvenliği olacak, sitenin içerisine dairelerden izinsiz hiç kimse giremeyecek. Sitenin içerisinde sizin izin verdiğiniz misafirlerinizi bile kapınıza getiren araçlar olacak. Sitemizin akşamları veya haftasonları vakit geçirebilmemiz için sosyal tesisi olacak. Bu tesiste kapalı havuz, açık havuz ve restaruant olacak. Biz evimizde yokken bile ailemize hizmet edebilecek bir restaurantı dahi olacak. Bu şekilde güvenliği ön planda tutarak, projemizde kullandığımız malzemeleri mevcut gördüğümüz alışılagelmişin üzerine standartı yükseltmeye gayret ettik. Ben Sakarya'yı anlatırken çok heyecanlanıyorum, kendi projemizi de anlatırken yine insanları heyecanlandıracak ve Sakaryamıza yakışacak bir projeyi yapmaya gayret ettik, çok şükr bugünlere kadar getirdik. İnşallah iki etap halinde teslimlerimiz olacak, ilk etabı Ocak ayında teslim edeceğiz, ikinci etabın ise tamamını Nisan ayında bitirmiş olacağız. Böyle bir projemizi Sakaryamıza kazandırmanın mutluluğu içerisindeyim” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.