MMO’dan mühendis yetkilendirme kursu

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi tarafından “Asansör Avan Proje Hazırlama Mühendis Yetkilendirme Kursu” düzenlendi.

MMO’dan mühendis yetkilendirme kursu

02 Ekim 2017 11:54


Çeşitli konu başlıklarında düzenlenen eğitimin sunumu MMO MİEM Kurs Eğitmeni Makine Mühendisi İbrahim Özçakır tarafından yapıldı. Eğitime Samsun ve Amasya illerinden toplam 24 makine mühendisi katıldı.


Kursla ilgili açıklama yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, üyelerin beklentisi ve gelişmeler doğrultusunda MİEM kursları planladıklarını, üyelere ve kamuoyuna yönelik eğitimlerin yapılan planlama doğrultusunda artarak devam edeceğini söyledi. Yolaydın, Samsun ve bölgede asansörlerin imalatı, montajı, periyodik kontrolleri ve sektörde çalışan makine mühendislerinin eğitim/belgelendirmelerine yönelik ilgili kurum/kuruluşlar ile koordineli bir çalışma sürdürdüklerini, sektörün sorunlarını ve gelişimini yakından izleyerek çözüm önerileri oluşturma gayretinde olduklarını ifade etti.


Kursun sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara “Asansör Avan Proje Hazırlama Mühendis Yetki Belgesi” verilecek.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

SAMSUN HAVA DURUMU
19
°
C
Az Bulutlu
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  19°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  20°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  20°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  21°C
Reklamı Geç