Ahmet Yesevi Parkında yenileme çalışmaları yapıldı

Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Ahmet Yesevi Parkının bank ve piknik masalarının tamamı değiştirilerek, park içi yolların onarımı yapıldı.

Ahmet Yesevi Parkında yenileme çalışmaları yapıldı

06 Ekim 2017 14:16


Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, vatandaşların yaşam alanı olan park ve bahçelerin daha düzenli olmasını, vatandaşların daha rahat ortamda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, park ve bahçelerde onarım gerektiren bank ve piknik masalarının, su ve elektrik tesisatları ile oyun gruplarının yenilenmesi çalışmalarını bölge bölge tamamlıyor. Yüzey alanında kırık ve eksik taşlar bulunan parklarda da, eksiklikler anında gideriliyor.


Bu çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Ahmet Yesevi Parkında kırılan veya bakım gerektiren bank ve piknik masalarının da yenilenmesini sağladı. 11 bank ve 8 piknik masası, sökülerek yerine yenileri monte edildi. Yıpranan kent mobilyaları ise ekiplerce kamyonetlere yüklenerek, geri dönüşüm için belediyeye ait atölyeye götürüldü.


Yapılan çalışmayla ilgili açıklama yapan Ahmet Yesevi Mahalle Muhtarı Ömer Çiçek, parktaki eksiklikleri bildirdiklerini ve kısa süre içerisinde ekiplerce gerekli çalışmaların yapıldığını belirleterek, çalışmalarından dolayı Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesine teşekkür ettiğini söyledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ŞANLIURFA HAVA DURUMU
40
°
C
Sıcak
 • Çarşamba
  Sıcak
  40°C
 • Perşembe
  Sıcak
  38°C
 • Cuma
  Sıcak
  38°C
 • Cumartesi
  Sıcak
  38°C
Reklamı Geç