Ekinci gençlerle buluşmaya devam ediyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor salonlarında eğitim gören gençlerle bir araya geldi.

Ekinci gençlerle buluşmaya devam ediyor

05 Ekim 2017 11:34


Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor Salonlarında eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Eyyübiye Belediyesi tarafından ilçe gençliğine kazandırılan Ak Evler Spor salonlarıyla hizmeti, gençliğe yatırıma dönüştürdü. İlçeye kazandırılan 20 Ak Ev Spor Salonunda 6 bin öğrenci değişik branşlarda eğitim görüyor. Eğitim gören gençleri ziyaret eden Başkan Ekinci son olarak, Türkiye Karate Federasyonu tarafından 4 ayda bir yapılan kuşak terfi sınavına katılan 120 öğrencinin heyecanına ortak oldu. Şıh Maksut, On İkiler, Direkli ve Selçuklu Mahalleleri Ak Evler Spor salonlarında eğitim görüp kuşak atlama sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler, Ekinci’nin de katıldığı organizasyonda ter döktü. Başkan Ekinci, sınavı başarıyla tamamlayan ve kuşak atlamaya hak kazanan Burak Küçük, Abdulkadir Bozdağ ile Muhammed Zamir’e yeni kuşaklarını verdi. Ekinci yine, Erzurum’da düzenlenen ve 22 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katıldığı Uluslararası Palandöken Karate Şampiyonasında, 76 kilogramda 3’üncü olan ve bronz madalya kazanan Ak Evler öğrencilerinden Yunus Akoğlu’nu da ödüllendirdi.


Ak Evler spor Salonu ziyaretiyle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gençliğe yatırımın süreceğini belirtti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ŞANLIURFA HAVA DURUMU
40
°
C
Sıcak
 • Pazar
  Sıcak
  40°C
 • Pazartesi
  Sıcak
  40°C
 • Salı
  Sıcak
  40°C
 • Çarşamba
  Sıcak
  41°C
Reklamı Geç