Haliliye Belediyesi Konuklu’da 54 yeni yol açtı

Haliliye Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen yeni yol açma çalışmaları kapsamında, Konuklu kırsal Mahallesinde bugüne kadar toplam 54 yeni yol açılarak, hizmete sunuldu.

Haliliye Belediyesi Konuklu’da 54 yeni yol açtı

02 Ekim 2017 11:20


Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla, ilçe genelinde yoğun bir çalışma içerisinde vatandaşların yol ihtiyacını gideren Fen İşleri Müdürlüğü, yeni yol açma, stabilize, kilitli beton parke döşeme ve bakım onarım şeklinde çalışmalarını sürdürüyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapılmadan sürdürülen yol yapım çalışmaları, her kesimin taktirini topluyor. Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmaları kapsamında, Konuklu kırsal Mahallesinde de yol atağı devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Konuklu’da sürdürülen çalışmalar kapsamında henüz yapılaşmanın olmadığı imarlı alanlar ile yapılaşmanın bulunduğu alanlarda yeni yol açma çalışmaları da hızla devam ediyor. Toplamda 54 yeni yolun açıldığı mahallede, ekipler çalışmalarını da sürdürüyor.


Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan yolları, stabilize malzeme döküp, iş makineleriyle malzemeyi sıkıştırarak vatandaşların hizmetine sunuyor.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ŞANLIURFA HAVA DURUMU
39
°
C
Sıcak
 • Cumartesi
  Sıcak
  39°C
 • Pazar
  Sıcak
  40°C
 • Pazartesi
  Sıcak
  40°C
 • Salı
  Sıcak
  40°C
Reklamı Geç