Siverek’teki okullarda sıkı denetim

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte merkez ve kırsal mahallelerdeki okullarda denetleme çalışmalarına başlandı.

Siverek’teki okullarda sıkı denetim

03 Ekim 2017 14:14


İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu başkanlığında kurulan denetleme ekibi, kırsal mahallelerde bulunan ilkokul ve ortaokullar ile birleştirilmiş sınıflarda görev yapan idareci ve öğretmenleri etti. Görevliler tarafından okulların eksiklikleri tespit edilirken, öğrencilere daha kaliteli bir eğitim sağlanması için deneyimli okul müdürleri tarafından yeni atanan öğretmenlere rehberlik desteği verildi.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Kapanoğlu eğitimde kalitenin arttırılmasına yönelik çalışmaların sürdüğüne dikkat çekerek, "İlçe genelinde görev yapan okul müdürlerimizden seçtiğimiz arkadaşlarla birlikte okullarda denetim yapacağız. Bu çalışma sonucu gerek okullarımız da ve gerekse eğitimcilerimiz de gördüğümüz eksiklikleri tespit edip çözüm odaklı rehberlik çalışmamız olacak. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi ve kaliteli bir eğitim almaları adına elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ŞANLIURFA HAVA DURUMU
29
°
C
Az Bulutlu
 • Salı
  Az Bulutlu
  29°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  30°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  24°C
Reklamı Geç