İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

TÜGVA, Başkan Bedirhanoğlu'na çalışmalarını anlattı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som ve yönetim kurulu üyeleri, Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som ve yönetim kurulu üyeleri, Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu'nu makamında ziyaret ederek çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.


TÜGVA Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som, TÜGVA'nın kurulduğu günden beri hem Türkiye'de hem de Şırnak'ta gençlik adına çok faydalı çalışmalar yaptığını ve yeni neslin bayrağına, milletine, ümmetine ve vatanına bağlı olarak yetişmesinde ve bilinçlenmesinde çok önemli bir rol üstlendiklerini belirtti. Som, “En genç vakıflarından birisiyiz ve Şırnakımız da Türkiye'nin en genç nüfusa sahip bir ildir. Güçlü ve yeni Türkiye idealine hizmet amacıyla bu vakıf çatısı altında bir araya geldik. TÜGVA olarak Şırnak'taki bu genç nüfusla, Türkiye idealini taşıyabilecek gençlerin, milli ve manevi değerlere bağlı, ilimle donatılı bir gençlik için her gün çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Eğitime ve gençliğe hizmet verebilecek bireyler yetiştirmeyi planlıyoruz. Şırnak Belediyemizle birlikte birçok alanda ortak projeler ile geçlerimize alan oluşturacağız. Bu konuda desteklerini bizden esirgemeyen Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu'na teşekkür ediyoruz” dedi.


Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, TÜGVA İl Temsilcisi Som ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ve yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi. Ziyaretin ardından TÜGVA Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som, Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu'na Müddessir Suresinin yazılı olduğu bir pano, Rahle ile Kur'an-ı Kerim hediye etti.


Daha sonra TÜGVA Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz'ı ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz'a Müddessir Suresinin yazılı olduğu bir pano hediye eden TÜGVA İl Temsilcisi Som, “Yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte faaliyetlerimizi hızlandıracağımız gibi gençlerime ve öğrencilerimize yönelik eğitim-sosyal faaliyetler gibi alanlarda çalışmalar yapacaklarını aktardı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.