İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Gemerek'te vatandaşlar terör konusunda bilgilendirildi

Gemerek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri terör faillerinin daha hızlı yakalanması için ’Teröre Hep Birlikte Dur Diyelim’ sloganıyla ilçenin farklı yerlerine afişler asara vatandaşları terör konusunda bilgilendirdi.

Gemerek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri terör faillerinin daha hızlı yakalanması için 'Teröre Hep Birlikte Dur Diyelim' sloganıyla ilçenin farklı yerlerine afişler asara vatandaşları terör konusunda bilgilendirdi.


Teröre karşı vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla polis ekipleri esnafları ziyaret ederek dükkanlara 'Teröre Hep Birlikte Dur Diyelim' afişleri astı. Daha sonra Gemerek Meslek Yüksek Okulu ve ilçedeki diğer okullardan terör olaylarıyla ilgili öğrenciler düzenlenen seminerlerle bilgilendirildi.


İlçenin çeşitli yerlerine asılan terör olaylarına dair fotoğrafların da yer aldığı uyarı afişlerinin üzerinde, 'Teröre Hep Birlikte Dur Diyelim' gibi çeşitli ifadeler yer aldı. Emniyet yetkilileri, Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçların önlenmesi ve aydınlatılmasına yardımcı olanların kimliklerinin devlet sırrı kapsamında kesinlikle gizli tutulacağını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.