Tüp bebek tedavilerine yönelik akademik seminer

Medicana Sivas Hastanesinde Tüp Bebek Tedavilerine Yönelik Akademik Seminer düzenlendi.

Tüp bebek tedavilerine yönelik akademik seminer

29 Eylül 2017 10:43


Tüp bebeğin başarı oranları ve yeni yöntemlerin konuşulduğu toplantıda Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Şafak Hatırnaz, “Hücreden hayata çıktığımız bu yolda gayemiz, sizlerin de desteği ile daha güçlü yarınların kurulması sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi ve sağlam aile temellerinin oluşmasında rol oynamaktır. Merkezimizde ayda 120-150 hastaya rahat hizmet edebilecek alt yapımız mevcuttur, engin kalite kontrol deneyimi ile çözüm odaklı yaklaşımlar ile IVF laboratuvarımız günlük haftalık ve aylık takiple optimize ediliyor. Tüm merkez güvenliği en üst düzeydedir. Hastalarımızın Embryo ve Gonad hücreleri konusunda tam güvenebilecekleri bir laboratuvar ortamı sağlanmıştır” diye konuştu.‘Hastalar ekonomik açıdan ve ulaşımda rahat ediyor’


Toplantının ardından açıklama yapan Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, “Medicana Sağlık Grubu içerisinde özellikli branşlarda hizmet veren hastanelerimizle zaman zaman akademik toplantılar yapıyoruz. Samsun Hastanemiz bizleri Tüp Bebek anlamında destekliyor. Hastalarımız aynı grup içerisinde bürokrasiye ve mükerrer tetkiklere maruz kalmadan tedavisini alıyor. Tüp bebek tedavisi yaptıracak bir hastamız takip ve tetkiklerini başka şehre gitmeden Sivas Hastanemizde yaptırıyor, uygulamayı da daha öncesinde planlanmış olarak Samsun Hastanesinde gerçekleştirmiş oluyor. Böylelikle hastalarımız hem ekonomik anlamda hem de ulaşım anlamında rahat ediyor” dedi.


Semine Medicana International Samsun Hastanesi hekimlerinden Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr.Şafak Hatırnaz, Medicana Sivas Hastanesinden Genel Müdür Şerafettin Demiray, Üroloji Hekimleri Prof. Dr. Gökhan Gökçe, Op. Dr. Eyüp Coşar, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Ruhnaz Yılmaz, Op. Dr. Gültekin Koçun, Op. Dr. Nadir Comart, Op. Dr. Kerime Nazlı Salihoğlu katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

SİVAS HAVA DURUMU
26
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
Reklamı Geç