İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Albayrak, Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı

Tekirdağ Büyükşiehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutladı.

Tekirdağ Büyükşiehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı kutladı.


Başkan Albayrak, ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası' kapsamında yayımladığı mesajında, “Camilerimiz, ibadet ettiğimiz, manevi huzura kavuştuğumuz, birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik ve yardımlaşma gibi duyguları en yoğun şekilde yaşadığımız kutsal mabetlerimizdir. Din görevlilerimiz, dini konularda halkımızın en iyi şekilde bilgilendirilmesi, dinimizin en doğru şekilde yaşanması ve gelecek nesillere aktarılması gibi önemli görevler üstlenmişlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutluyor, cami yapan, yaptıran, yapımında emeği bulunan hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, din görevlilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kutladı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.