Başkan Albayrak’ın sitemi Rektörü Şimşek’i kızdırdı

Tekirdağ’da gerçekleşen Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) hakkındaki kırgınlığını ve sitemini dile getirmesi Rektör Prof Dr.

Başkan Albayrak’ın sitemi Rektörü Şimşek’i kızdırdı

28 Eylül 2017 16:58

Osman Şimşek’i kızdırdı.


Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği 9. Koordinasyon Toplantısı Tekirdağ’da bir otelde gerçekleşti. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sitemini dile getirince NKÜ Rektörü Şimşek, oturduğu yerden ayağa kalkarak Başkan ile tartıştı.“Bir kırgınlığımı ifade etmek zorundayım"


Toplantında konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Bir kırgınlığımı ifade etmek zorundayım. Ben özelikle Namık Kemal Üniversitesinde geçmişte de bir öğretim görevlisi olarak üniversiteye ve değerli rektörümüze çok büyük saygımız vardır. Tek istediğim bir şey vardı büyükşehir oluştuktan sonra büyükşehirle üniversite iş birliği içerisine girmek. Ben büyükşehir tanıtmak için rektörümüzden rica ettim, sabah öğrencileriniz öğleden sonra akademisyenlerimiz, büyükşehri anlatalım sorunları dile getirmek için bir çalıştay yapalım dedim ama gerçekleşmedi" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.Söz hakkı istemeden konuştu


Bunun üzerine söz hakkı istemeden aniden yerinden kalkan NKÜ Rektörü Osman Şimşek, "Yanlış anlaşılmasın biz belediye ile kamu kurumları ortak çalışıyoruz" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TEKİRDAĞ HAVA DURUMU
32
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
Reklamı Geç