İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Eşkinat'dan Tekirdağ GHSK Kadın futbol takımına destek

Tekirdağ’ın tek kadın futbol takımı olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.

Tekirdağ'ın tek kadın futbol takımı olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Kadın Futbol takımı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ı ziyaret etti.


Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Bekir Ali Eren ve kulüp antrenörü Doktor Bekir Tutarlı'nın da bulunduğu ziyarette kadın futbol takımının durumu masaya yatırıldı.“Kızlarımızı yalnız bırakmayıp yürüdükleri yolda yanlarında olacağız”


Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig'in mücadele eden ekibi azminden dolayı tebrik eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Bu mücadele sadece futbol ile şehri tanıtmak değil, kadınlarımızın imkansızlar içinde bile var oluşunu gösteren bir mücadeledir. Ben hepinizi tek tek kutluyorum. Aileleriniz başta olmak üzere size destek olan herkese teşekkür ediyorum. Süleymanpaşa Belediyesi olarak kızlarımızı yalnız bırakmayıp yürüdükleri yolda yanlarında olacağımızın sözünü veriyorum” dedi.Başkan Eşkinat'a forma verildi


3 ayrı kategoride 50 lisanslı kadın futbolcusu bulunan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü'nün Başkanı Bekir Ali Eren, Başkan Eşkinat'a desteklerinden dolay teşekkür ederken “Ekrem Eşkinat” yazılı Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü formasını hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.