İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Kadir Albayrak ilçelerdeki yatırımları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı, Hayrabolu, Malkara ve Şarköy ilçelerini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesince ilçelerde yapımı devam eden ve tamamlanan yatırımları yerinde inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Muratlı ilçesini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, vatandaşlara Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini anlatarak talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Daha sonra Hayrabolu ilçesini ziyaret eden Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesince yapımı devam eden Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatı ve peyzaj düzenleme çalışmasını inceledi. Ardından Hayrabolu çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Albayrak, esnafa bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.


Malkara ilçesi ile mesaisini sürdüren Başkan Albayrak, ilçeye bağlı Kozyörük Mahallesi ve ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Malkara ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malkara Aile Yaşam Merkezini ve inşaat çalışmaları devam eden Malkara Et Kombinasını da inceleyen Albayrak, her iki tesisin de Malkara'ya değer katacağını belirterek vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Son olarak Şarköy ilçesini ziyaret eden Başkan Albayrak, burada ıslah çalışmaları yapılan Karadeğirmen ve Olukbaşı Derelerinde incelemelerde bulundu. Şarköy ilçe merkezi, Mürefte, Hoşköy ve Uçmakdere Mahallelerinde vatandaş ve esnafla bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, onların ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.