Kızılpınar Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Kızılpınar Mahallesinde yeni park yapım ve mevcut parkların bakım onarım çalışmaları kapsamında bin 600 metrekare alana sahip Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor.

Kızılpınar Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor

05 Ekim 2017 11:24


Kızılpınar Mahallesindeki Muhsin Yazıcıoğlu Parkında bakım onarım çalışmaları sürüyor. Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaklaşık bin 600 metrekarelik alana sahip parkımızda yürüyüş ve bağlantı yollarının bordür taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Beton plak parke taş kaplama yürüyüş yolları yapıldı. Çocuk oyun alanı ve fitness alanı zemin çalışmaları tamamlandı” dedi.Kısa zamanda kullanıma açılacak


Muhsin Yazıcıoğlu Parkında zemin çalışmaları tamamlanan çocuk oyun alanının kauçuk ile kaplanacağını ve yeni nesil oyun gruplarının monte edileceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Ayrıca parkımız içinde 2 adet de fitness alanı oluşturduk. Önümüzdeki günlerde spor aletleri de monte edilecek. Aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasının ardından yeni bir görünüme kavuşacak olan parkımızı, en kısa zaman içinde Kızılpınar Mahallesi sakinlerimizin hizmetine açmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç